Rozhovor s parmenem94[CZ]

01.10.2013 18:10

 

    Je tu nová série rozhovorů s aktivními členy našeho Elit'áckého kolektivu! Tentokrát se v nich klade důraz na přímé dvě tématiky: Otázky ohledně Kampaně a hry po internetu (nebo chcete-li formálně, tak Více hráčů a to se vším všudy). U některých hráčů se bude pár otázek opakovat a u dalších ostatních se budou lišit, abychom udrželi různorodost rozhovorů. Předpokládá se totiž, že nikdo nebude odpovídat ''na vlas'' stejně, jako dotazovaný předchůdce. Novou sérii rozhovorů začínáme s parmenem94[CZ] a Vy si nyní můžete náš uspořádaný rozhovor přečíst!

 

 

 

Když sis úplně poprvé póštěl videosekvenci v Kampani, kde je vidět obrovská skála a na obzoru se přibližuje vrtulník říkal sis, jaké dobrodružství ve hře Vietcong na tebe čeká? Bylo to pro tebe vzrušující?
No určitě, to úvodní video je skvěle udělaný. Ostatně jako celá hra.

 

 

Jak na tebe působila posloupnost celého děje s českým dabingem? Nejdřív ke kapitánovi, který ti ukáže bunkr a pak se můžeš sám od sebe bez časového limitu rozhlédnót po táboře a seznámit se dalšími hlavními postavami?
Děj hry super. A je to asi druhá hra s českým dabingem, kterou sem v tu dobu znal. Pak už jen Mafia. A i dneska si kromě těhle her vybavuju snad jen S.T.A.L.K.E.R., kde je dabing myslím na 2 díly.

 

 

Zvláště pro tebe - milovníka střelby a zbraní muselo potěšit (byt' je to jen hra) umístění improvizovaně postavené střelnice, že? Pro úvod si trochu zastřílet.
No jasně. Před každou misí sem vlítnul na střelnici, odzkoušel zbraně co přibyly, ze všech vystřílel co se dalo a teprve potom šel na další misi.

 

 

Kde na tebe poprvé zapůsobil ten pravý adrenalin boje? Bylo to hned na lékařském výjezdu, nebo až v následující misi, kdy je výsadek na 3 kaňony?
No bylo to hned na lëkařským výjezdu, když sem utíkal z vesničky, abych dostihl odstřelovače Vietcongu.

 

 

U které postavy se ti nejvíc líbí český dabing? Nebo je jich i víc?
No, nikoho asi nepřekvapím, když napíšu Hornster! :-D Mám prostě rád jeho hlášky. A pak taky Nhut. Taky měl občas dobrou hlášku. Např. ,,Komouš blízko, smrdí tady...''

 

 

Datadisk Fist Alpha přinesl pár rozšíření ke hře Vietcong, nicméně je o poznání kratší, což je aji škoda. Seš stejného názoru nebo na tvůj vkus délka celé hry datadisku to stačí?
Podle mě je datadisk docela krátkej a to je velká škoda. Určitě by pár dalších misí neuškodilo.

 

 

Nyní přecházíme ke hře Více hráčů. Jaká je tvoje nejoblíbenější Coop mapa?
Tak tohle ví asi každej, kdo si se mnou občas zahrál. Jednoznačně TMG-MedicPatrolBetaB5. Když můžu mít moje oblíbený SVD a čistit vesničku. :-)

 

 

Proč sis oblíbil postavu Hornstera? Cítíš se být taky takový ''šílenec a drsňák'', jako je on? :-)
No bylo to hlavně kvůli hláškám v kampani jednoho hráče a pak taky ta jeho "Svině", M60ka. :-)

 

 

Pro hru Více hráčů lze užívat rychlé klávesové zkratky, které sou bezesporu užitečné. I ty ses podle zdejšího návodu na webu přidal k jejich užívání. Je to určitě příjemné zpestření, že nemusí člověk pořád každého zdravit napsáním celého slova, ale stačí pouze jedno kliknutí, že? A o nadávkách ani nemluvě. Ty sis tohle vlastně oblíbil...
Jo, rozhodně oblíbil. Třeba když se někdo připojí, stačí zmáčknout 1 klávesu a hned ho pozdravím. Nemusím to vypisovat, protože se mi často stává, že mě Vietcong trefí právě při psaní. A nebo poděkování za ošetření od doktora nebo za munici od ženisty. No a pak teda ty Hornsterovy hlášky: Ty podle mě prostě ke hře patří a nejen ty Hornsterovy, samozřejmě i hlášky ostatních postav.

 

 

Jaká nebo jaké sou tvé nejoblíbenější zbraně?
No těch je víc. Z US ted' rád používám M16 a taky Remingtona 870. Brok je brok... :-D Ze zbraní Vietcongu miluju AK47, na Medic Patrolu rozhodně SVD. Ale celkem dobře se mi střílí i z PPŠ-43.

 

 

Poslední otázka: Kterou uživatelskou mapu na Coop by sis rád vyzkóšel? Máš nějakou vytipovanou?
No map sem pár vytipovanejch měl, ale vždycky sem zapoměl název nebo sem si prostě neuvědomil, že bych na serveru tu nebo tu zkusil. A zkrátka z toho sešlo...

 

    Díky, že sis našel čas a chut' k rozhovoru a at' se ve hře daří!

 

Odkazy:

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku