Rozšiřujeme herní servery

01.02.2014 12:37

 

    Při dnešní hře se náš Elit'ák Honza |Metal Lord| zmínil o tom, že má možnost zakládání uživatelského herního serveru. Vnuklo mi to hned nápad, že by se naše herní aktivita online mohla ještě zlepšit. Po konzultaci s Honzem sme se rozhodli pro zkóšku, že bude i on zakládat klasický server, jako mám i já, když zrovna nebudu moct založit. Jméno serveru, který Honza odsóhlasil bude Elit'acky server [CZ-SK] , kde bude nastavení serveru z většiny procent stejné s mým serverem. Samozřejmě ve verzi v1.60 .

I v uvítací zprávě Honzova serveru bude uveden link jako kontakt a upoutávka na tyto naše stránky. Snad jedinou nevýhodou však bude, že nebude možné oficiálně upozornit na to, kdy bude jeho server spuštěn. Tudíž jeho zakládání bude čistě náhodné. Jméno jeho herního serveru je už nyní k nalezení i v sekci O serveru a pravidlech pod vlastnostmi mého serveru pro informační účely.

Tato novinka je tedy prozatím na bázi zkoušky. Uvidí se totiž, jak se zakládání tohoto dalšího Elit'áckého herního serveru uvede. Každopádně jsou na něm vítáni všichni Elit'áci, naši známí hráči a další slušní náhodně příchozí hráči, kteří by si chtěli zahrát dobrý Coop bez vypatlaných kreténů, jejichž chování a jednání nebude akceptováno!

 

Po úpravách českých a slovenských sekcí O pravidlech herního serveru je nyní možné si přečíst vlastnosti druhého herního serveru. Nicméně je totožný jako s prvním - tedy Crocker's Public Server. [CZECH] . Nejdůležitější je ovšem vědět jméno - viz. zveřejnění zde.