Správa webu a herní aktivita přes léto

01.07.2013 19:28

 

    Ahoj, Elit'áci a další hosté! Prázdniny a samotné léto jsou v plném pródu už mnoho dní. Tímto je tedy na čase Vám oznámit, že s ohledem na tuto skutečnost se provoz správy webu a hlavně zakládání herního serveru výrazně omezí. Každý z nás bude jistě chtít využít letního období, má své plány a né sedět každý den od rána do večera u svých PC a mastit Vietconga. Trávit letní chvíle se budou at' už u vodních nádrží, u moře, rekreovat se na chatách, chalupách, pořádat výlety nebo se zúčastňovat akcí, cestovat, pracovat brigádně a tak dále.

Novinky se budou asi s největší pravděpodobností vyskytovat velmi málo, pokud budou taky nějaké materiály ke zveřejnění. Daleko ale bude nejméně aktivní herní server. Rozhodnutí založit server může ovlivnit počasí. Pokud by počasí létu v některý den nepřálo a třeba by pršelo, tak pravděpodobnost, že by se mohlo založit je tím pádem větší. Ale nic nechcu slibovat dopředu. Takže se v těchto dnech a týdnech zmenší šance, že se na serveru sejdeme. Spíše se budeme asi míjet.

Nicméně toto vše Vám ale nijak nebude bránit v tom, abyste náš společný Elit'ácký web podle svého gusta navštěvovali jak často se Vám zlíbí, pokud zrovna budete doma, na internetu u svých příbuzných nebo přátel!

Na závěr tohoto článku Vám přeju krásné prožití léta, hodně zážitků z něj, pohodu, pozitivní náladu, mnoho prosluněných dnů a at' se zase Elit'áci sejdeme později na herním serveru!

 

Váš Webmaster a Administrátor herního serveru Joe Crocker_cz