Třetí rozhovor v pořadí, s hráčkou Anett

19.06.2012 21:27

 

    Jako první slečna na rozhovor byla tentokrát pozvána, která rozhodně hrát Vietcong umí! Důkazem je toho hlavně její aktivní skóre s vysokým počtem zabitých nepřátel v módu Coop! Tzv. ''mušku'', potenciál a zápal pro hru ve Více hráčů rozhodně má. Sice (zatím) není mezi těmi nejznámějšími hráči v naší oblíbené hře, jelikož jsme ji měli možnost poznat až v posledních cca. plus-mínus 2 měsících. Navíc je konečně mezi námi i nějaká dívka. Nicméně to nijak ale neovlivňuje to, že Anett je srdcařskou hráčkou Vietcongu a kosí jednoho Charlieho za druhým velkou rychlostí!

 

 

 

Jak dlouho hraješ Vietcong?
Nejsem si úplně jistá, ale bude to něco kolem dvou let.

 

 

Jelikož někteří stálí hráči naší elity měli možnost tě poznat až v posledních cca. dvou měsících a né každý si tě pamatuje, tudíž tě nikdo pořádně nezná, prozrad' nám, co tě na Vietcongu nejvíce uchvátilo? A to at' už z různých upoutávek, příběh kampaně nebo z prostředí Více hráčů?
Tak na Vietcongu mě v první řadě uchvátil ten dokonalý příběh. A potom mě totálně dostalo, že si můžu zahrát VC s více hráči, popř. se s někým seznámit, atd. Vůbec jsem nevěděla, že jde i multiplayer.

 

 

Na dnešní dobu to není nic neobvyklého, aby slečna v 15ti letech ''pařila'' nějakou hru po síti. Nicméně i přesto se zeptám: Jak dlouho si myslíš, že ho vydržíš hrát? Přece jen tvé os. zájmy se mohou dřív nebo později změnit.
Tak já osobně doufám, že tak aspoň ještě 5 let či víc..

 

 

Zahraješ si radši v Coop mapy základní (když počítám i Fist Alphu) nebo uživatelské?
Mně je to v celku jedno, všechny mapy jsou něčím dobré. Takže oba typy.

 

 

Upřímně ale řečeno, u těch uživatelských map je otázka štěstí, kolik lidí jich má staženo, aby byla možnost si ji vychutnat v adekvátním počtu zúčastněných hráčů...
Hm, bohužel je to velká nevýhoda, ale stáhnout jdou vždycky, spíš lidi jsou líní čekat. :D

 

 

Jaká je tvá nejoblíbenější zbraň a jaká naopak nejméně?
Oblíbených zbraní mám více, jedna se prostě napsat nedá. Za VC je to AK-47 a za US M16. Naopak moje nejméně oblíbená zbraň je PPŠ-4 a DP2 - Děgtarjev Pěchotnij.

 

 

A nejoblíbenější mapa a herní mód?
Nejoblíbenější mapa je asi NVA BASE a herní mód samozřejmě COOP.

 

 

Je nějaká nepříjemná věc, se kterou se během hraní ve Více hráčů setkáváš? Jestli jo, jaká?
Asi jediná věc, se kterou se setkávám je vulgárnost a neuposlechnutí admina. Tyto věci mě vážně dokážou vytočit!

 

 

Je nějaký herní mód, který si nikdy nezkusila, protože tě prostě nezaujal nebo to pramenilo i z toho nezájmu jiných hráčů? Uvedu v příklad mód TT, LMS. Já se těchto módů skoro snad nikdy ani nedotkl. Jak je to u tebe?
Tak musim se přiznat nikdy jsem nezkusila mód TT, RW a LMS.

 

 

Máš svou oblíbenou postavu nebo je ti to jedno, za kterou hraješ?

Moje nejoblíbenější postava je Steve R. Hawkins, protože se mi velice zalíbila už v kampani. Měl skvělé hlášky, ale to asi všichni z týmu.

 

 

Pamatuju si ještě před nedávnem ty časy, kdy sem si všiml tvé přezdívky, jak navštěvuješ můj server. Vždy mi blýsklo hlavou, že konečně přišla i nějaká ženská. A pak si začala se připojovat častěji. Co se ti na něm zamluvilo?
Na tvém serveru se mi zamlouvalo, že tam neni pořád tak narváno, nelaguje to a hlavně, že ty jsi kamarádský (snad nehádající) typ.

 

 

Najde se i nějaká negativní věc, která se ti u mě nelíbí? At' už se to týká chování Administátora, hrajících se map, stylu hry nebo něčeho jiného?
Na tobě mi snad nevadí nic, jen by mohly být jiné mapy než pořád ty základní.

 

 

Poslední otázka: Myslíš si, že Vietcong je pravou českou legendou mezi veškerými hrami?
Zkráceně řečeno, ano myslím si.

 

Díky, že ses zúčastnila rozhovoru! Přeju ti mnoho štěstí při stíhání Charlieho, at' tě Vietcong baví a hodně štěstí i v osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku