2 Ankety: V Perličkách jsou nová vtipná videa

18.08.2013 15:52

 

    Z dlóhé chvíle sem se hrabal po YouTube a úplnou náhodou sem našel absolutní bombu, která mě dokázala moc rozesmát a která podle mého názoru nemá obdoby! Je vidět, že Vietcong nabízí mnoho možností ke kuriozitám i humoru! Našel sem totiž video Vietcong - Dědictví aneb Kurvahošigutntag! A i když sice po prvních pár 30 sekundách pohyby úst z postav úplně nekorespondují s hláškami herců z tohoto velmi známého českého filmu, po tomto vcelku slabém začátku se vtipnost tohoto videa rozjede s malými rezervami doslova do plné parády!

Hned sem si řekl, že tohle by teda rozhodně nemělo na tomto Elit'áckém webu chybět a máme zase o jednu místní zábavu navíc postaráno! Jde o sestřihy z Vietcong brífingů a scén z filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Po pravdě řečeno, vždycky se najde něco, co se pak sloučí s humorem a vznikne z toho takováhle ''blbůstka'' a někdo to zpracuje k sobě. Nicméně si myslím, že hodně pobaví i mnohé z Vás, protože opravdu, když sem to viděl úplně poprvé, musel sem se nahlas smát. A autorovi tohoto zábavného videa patří velké uznání za tento výtvor a snahu!

Dalším zpestřením v podání tohoto českého filmu se může pochlubit i další česká hra - MAFIA . Kterou vytvořily stejné firmy, které se podílely na tvorbě Vietconga. Jsou to Gathering Developers a Illusion Softworks. Mafia se stala v podstatě stejnou herní legendou, jako Vietcong. Jen bohužel neposkytovala hru více hráčů. Každopádně tedy i na Mafii se vyřádil český uživatel se sestříhanými scénkami v podobě této hry. Obě tato videa se nacházejí v Perličkách! Klikněte na uvedené přímé odkazy níže! Kromě toho můžete ve dvou anketách pod přímými odkazy hlasovat, jaký dojem na Vás obě videa udělaly!

 

Přeju příjemnou zábavu!

 

    Joe Crocker_cz

 

Odkazy:

Perličky (2) - 6. část - první video - MAFIA - Kurvahošigutntag

Perličky (3) - 1. část - druhé video v pořadí - Vietcong - Kurvahošigutntag

zpět na Novinky

 

Anketa

Jak se Vám líbí zábavné video Vietcong - Dědictví aneb Kurvahošigutntag?

Jo - paráda! (80)
99%

No hodně dobrý! (1)
1%

Ale jo, docela to ušlo. (0)
0%

Zdržuju se hlasování. (0)
0%

No tak nebylo to nejhorší. (0)
0%

Nelíbilo se mi moc. (0)
0%

Nelíbí se mi vůbec! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 81

Anketa

Líbí se Vám sestřihy z Mafie v podání filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag?

Moc super sestřih! (78)
96%

Velmi povedená práce! (3)
4%

No docela dobrý! (0)
0%

Zdržuju se hlasování. (0)
0%

No, nevím... není to moc vtipný. (0)
0%

Je to docela slabý. (0)
0%

Je to hrůza. Co je na tom srandovního?! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 81