Vánoční článek s dárkem

21.12.2014 14:55

 

    A jsou tu zase po roce Vánoce! A i tentokrát pro Vás, návštěvníky - čtenáře máme po roce překvapení v rámci Novinky! Zatímco loni jsme pro Vás připravili Vánoční dárek v podobě Krátkého Vietcong Filmu (CZ), letos došlo na vyrobení další speciality pro pobavení právě v období, kdy vrcholí Vánoční svátky!

Jedná se o Vietcong hlášky. Ale pozor! Nejsou to ty klasické, na které lze narazit na portálu YouTube . Naše hlášky byly speciálně sestříhány a uvedeny k sobě do sóvislých vtipných konverzací z jednotlivých částí misí a brífingů jak z Vietconga 1, tak z Fist Alphy. Jinými slovy jsou to hlášky, které nejsou ve hře původně slyšet. Naším vzorem byly sestříhané hlášky z české hry Mafia a to byla pro nás inspirace udělat to stejné pro Vietcong.

Za tuto realizaci, trpělivost a úsilí bych chtěl poděkovat našemu šikovnému střihači - Elit'ákovi MUKADEmu-CZ! A také našemu Čestnému Hostovi z Alpha Teamu [AT]Peteru Shannonovi_CZ, který se na tomto také částečně podílel. Věříme, že se Vám hlášky budou líbit! Jsou k dispozici k přehrání v sekci Hudba, hlášky... společně s další Novinkou! Tentokrát není totiž projekt do webu zakomponován na ''YouTubíčko'', ale soubor pochází z obyčejného přehrávače ze serveru soundcloud.com.

Takže i v tomto směru je to trošku změna. Ony sou to navíc pouze obyčejné zvuky bez videa. Ale i tak se jedná o další vyjímečnost, kterou naše komunita vydala a v oblasti hry Vietcong je tohle unikát. Stejně jako to bylo u našeho Vietcong Filmu, je to ted' i u speciálně sestříhaných Vietcong Hlášek. Věříme, že se budete u poslechu dobře bavit a můžeme toho využít třeba při Vašem relaxu, kdy se natáhnete na postel a budete sestřih hlášek jen poslóchat.

Nyní už jen zbývá kliknót na odkaz a zábava může začít. Přejeme Vám příjemný a zábavný poslech!

 

Odkaz: Hudba, hlášky... - 3. část