VELKÝ ČLÁNEK O 1. VÝROČÍ ELIŤÁCKÉHO WEBU + 2 ANKETY!

29.05.2013 09:27

 

    Datum 1.6. 2012. Je to rok, co vznikl tento kolektivní společný web hráčů, kteří utvořili ve hře Vietcong komunitu - Elitu! Pokud se sejdou hráči, kteří si rozumí, hrají způsobile a ví hlavně, jak se má Coop hrát, nemůže to dopadnót jinak, než že se po vytvoření webové stránky utvoří skupina přátel. V tomhle článku bych si dovolil vyzdvihnót našeho Elit'áka, který mi dal tip na poskytovatele webových stránek. Je to hráč Fvr, bez jehož doporučení bychom se tu už rok nescházeli. Už dříve sem sice chtěl mít web na Vietcong, ale nebylo kde správně hledat a hlavně najít. Nakonec se našla společnost Webnode díky našemu Elit'ákovi a tak začala nová výzva!

Musím poznamenat, že vývoj webu šel velice dobře a naučil sem se zacházet s editorem. Opravdu jednoduchá záležitost a tak mi web sednul jak vzhledově, co se týče šablony webu, tak i barvou. Přece jenom - zelená barva je barvou přírody a vietnamské džungle nevyjímaje. Stránky jinými slovy nejsou tmavé a seskládání jednotlivých položek si perfektně sedlo! Takhle sem to vždycky nějak chtěl a povedlo se to! Su s tím spokojené! Jedna z důležitých věcí ale hraje roli fakt, že krom funkčnosti všech odkazů, anket a videí jsou stránky zdarma! Už sem 2x psal společnosti Webnode poděkování za jejich poskytování stránek. Upřímně si myslím, že web se povedl!

    Co sme tu vlastně za ten rok stihli? Všechno šlo postupně. Nejprve přibylo pár sekcí, aby si člověk ot'ukal své začínající dovednosti a pak přišel nápad s počítadlem návštěv. Aby bylo hned vidět, že stránky vůbec někdo navštěvuje. Bohužel sem ale nenašel takové počítadlo, kde by byla čísla uživatelů právě on-line na webu. Nebo resp. sem jich pár našel, ale na žádný z webů, které je nabízely, sem se nechtěl zbytečně registrovat. Takže dófám, že momentální přítomnost návštěvníků v počítadle nijak zásadně nechybí. Poté přibyly i hodiny, které by tu taky neměly chybět. No a v poslední řadě jsou to 2 panely předpovědi počasí. Tyhle berte ale s rezervou. Jelikož předpovědi počasí sou nepřesné a ke všemu se vztahují nejspíš na Jihomoravský kraj.

    Velkou aktivitou se stala soutěž o Oficiální Logo Elity! Zúčastnili se ho 4 Elit'áci: Honza |Metal Lord|, MUKADE-CZ, parmen94[CZ] a Nasch. Soutěž vyhrál Honza a ostatní projekty jsou uloženy v sekci Ostatní na památku ke shlédnutí. Byla to taková aktivita pro zábavu a zpestření dění na webu.

No a pak přišla tvorba videí. Náš Elit'ák Nasch ukázal, jak ho sestřihy videí baví. Prozatím máme videa od něj pouze 3, nicméně věřím, že až se Nasch zase objeví po určitých problémech s PC, určitě zase nějaký skvělý videa vytvoří.

A dalším naprosto fantastickým výtvorem se stal Oficiální Videotrailer Elity! Za tohle video vděčíme spoluhráči MUKADEmu-CZ! Já musím znova podotknót, že až takhle suprový sem to teda nečekal! Je to jedinečný video, který nikdo takovýhle nemá. Aspoň sem nic podobného jinde neviděl. Záběry sou krásně poskládané a doprovodná hudba, včetně prezentace herních map na závěr videa sou strhující! Musím napsat, že hned vedle soutěže o Elit'ácké Logo je Videotrailer největším projektem, který se tu zrealizoval! Ještě jednou ti MUKADE mockrát díky, výtečná práce a myslím si, že nebudu dodnes sám, kdo ti to až takhle pochválí!

Ono totiž mimo jiné nebýt vás ostatních Elit'áků a i dalších návštěvníků, tak tento web by se nestal trófám si napsat tak úspěšným! Neměli bychom ani Logo, ani Videotrailer a ani další ostatní záležitosti. Stránky by byly jinak velmi málo navštěvované a nebyly by ani ničím zajímavé. To, že máme v počítadle návštěv relativně slušnou návštěvnost a návštěvy se tu denně udržují taky v docela dobrých číslech, je zásluha Váš všech!

Další novinkou přibyly i přímé slovní odkazy. Na to sem přišel taky až postupem času, že něco takového lze udělat. Čtete si nějakou dlóhou sekci nebo podsekci, došli ste na konec a nechce se vám vyjíždět zpátky nahoru? Pak není nic jednoduššího, než že kliknete dole na odkaz, který Vás přesměruje pryč a to nejčastěji na hlavní stránku podsekce nebo Úvodní stránku webu!

Přibylo i mnoho dalších sekcí a podsekci. Řekl sem si, že když už je co vytvářet, udělám všechno, co mě napadne. V podstatě většina věcí je zkopírováno přímo ze hry. Člověk má tím pádem hodně velký výběr pro kliknutí a přečtení informací a zajímavostí.

Přidal sem i hodně videí ohledně Vietconga, aby byla i nějaká video zábava. A také přibyly 2 sekce Perliček, kde má návštěvník možnost si zpestřit návštěvu stránek různými videi, které člověka pobaví. Od Zdeňka Izera přes šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha k Miroslavu Donutilovi až k dalším různým srandovním videím. V Perličkách ještě navíc najdeme i kuriózní videa z Vietconga! Ty se taky povedly!

Také Novinky sou velkou sóčástí aktualit a novinek. Psaní článků a anket občas není k zahození. To všechno má za úkol dělat Elit'áckým webem zajímavým. A jesli je tak zajímavý? To už můžete sami ohodnotit ve 2 anketách, které sem pro Vás připravil! Web má své 1. výročí existence a tak v rámci toho je dobrým nápadem uspořádat i nějakou tu anketku.

Stránky obsahují i informace o samotném Vietcongu. O detailech hlavních postav, o dabérech, Fotogalerii s různými fotkami ohledně hry Vietcong a války ve Vietnamu, zbraní a technice a mnoho dalšího!

Otázkou už jen závěrem zůstává, kolik z nás bude ještě mít chut' Vietcong hrát v nejbližších týdnech, měsících nebo možná i rocích? Kolik návštěvníků a hráčů jednou tenhle web omrzí a přestane ho zajímat? Bude web slavit za další rok své 2. výročí s pokud možno stejnou sestavou Elit'áckých hráčů, případně i s nějakými dobrými nováčky?

No... uvidíme. Některé věci se dopředu s jistotou naplánovat nedají.

 

A nyní můžeme přejít ke 2 anketám, kde může každý návštěvník projevit co nejúpřimněji svým hlasem na názor webu za uplynulý rok!

 

Hlasujte!

 

Anketa

Jak se Vám líbí tyto Elit'ácké stránky?

Super! (83)
100%

Moc dobrý! (0)
0%

Docela to jde (0)
0%

Zdržuju se hlasování (neutrální hlas) (0)
0%

No nic moc (0)
0%

Je to špatný! (0)
0%

Je to katastrofa! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 83