Vietcong se bude hrát pořád, myslí si v rozhovoru [AT]Homi_CZ

13.09.2014 19:40

 

    Vesele hraje rád Vietcong, přidá semtam nějaký ten vtípek a rád se i zasměje, což zřejmě dělá často. A je ochoten se i zastavit na trochu řeči u rozhovoru - to je hráč z našeho partnerského AlphaTeamu [AT]Homi_CZ . Mnoho Elit'áků si všeobecnými rozhovory už prošli a stejně tak by se nemělo zapomenót i na našeho velmi zkušeného Čestného Hosta - hráče [AT]Petera Shannona_CZ. Takže i u Homiho se dozvíme pár zajímavých věcí s Vietcongem spojené.

Dá se říct, že se jedná o jeden z těch nejveselejších rozhovorů, který jsme tu kdy zrealizovali a o čemž se každý můžete sami přesvědčit. Už jen to, že ten smích od něj není jen tak projeven do prázdna. No, vlastně už se smál při rozhovoru o koncu GameSpy. Ale jestli se takto opravdu směje i při hraní někde na herním serveru, tak to musí být neskutečná sranda a je to spíš Kooperativní Sranda Klub, než by si jeden pomyslel. A asi ta hra není díky němu potom jen o střílení Kongů, ale i o srandě.

No a nyní se můžete podívat na náš rozhovor, který jsme pro Vás k počtení připravili, aby sme se o něm něco dozvěděli!

 

 

Jak ses dostal k Vietcongu a v kterém roce to bylo?
No asi, když začali Vietnamci prodávat cetky před obchod'ákama na lavičkách. :D A já na ty držky musel denně koukat! :D Tak jsem si říkal ,,kurvy žlutý, vo co vám dee?'' :D Myslím, že na Vánoce 2004 mi je nadělil ten Ho Či Minh, nebo ten druhej. :D Ježíšek nebo jak se mu tenkrát říkalo. :D

 

Líbily se ti kampaně z obou částí her?
Kampaně z obou jsou good. No hlavně asi z Fist Alphy :-)

 

Zahrál sis i datadisk Red Dawn? Krom toho myslíš si, že mohli ten průzkum rýžových polí dodatečně vložit do jedničky?
Red Dawn jsem si dal, ale nijak zvlášt' mě nezaujal. Tak ani mi tam nechybí.

 

Jsou nějaké mise v kampani, které se ti hodně akčně líbily? A jsou nějaké neoblibené? Jedná se o VC1 i FA.
No, singl jsem sice dohrál několikrát, ale která se líbila víc nebo míň už si nevybavím. :D Asi dobrý všechny. :-)

 

Za kterou postavu online hraješ a jaký byl důvod jejího výběru?
Postavy si nijak zvlášt' nevybírám. Tak nějak asi, jak se vyspím :D

 

Nemůžu se nezeptat na všemi hráči velmi chválený český dabing. Seš stejného názoru nebo je tam nějaká postava, u které ti hlas nesedí?
Dabing sedí na jedničku! :D Ratatata! :D

 

Na webu AlphaTeamu je popsáno, proč tato komunita vznikla. Nicméně kdy ses do ní dostal a jakým způsobem?
Kdy? No už tomu pár let bude, ale kdy přesněji si už nepamatuju! :D Cca. 5-6 let zpět asi. Fakt už nevím. Jak? No ještě v dobách, kdy byl Vietcong na vrcholu online pařeb. :D To se ještě hojně hrávalo. Tak jsem dost často hrával i s partou AT. Šlo nám to dobře :D ( a pořád si vedem slušně :-P ) Nevím už přesně kdo, ale tipnu, že Peter mě po pár společných nočních lovech žlut'áků zlákal do týmu! :D

 

Alpha Team má podle mě velmi dobré preference, co se prezentace webového zázemí týče a i úroveň členů a jejich jednání při komunikaci je na vyoské úrovni. Zaujaly tě třeba i tyto skutečnosti?
Určitě. CooP je především o komunikaci, táhnout za jeden provaz, rozstřílet žlut'ákům prdel! :D Neskočit jim na špek, nebrat od nich bombony! :D

 

Hrával si před vstupem do Vaší komunity dříve s nějakým klanem a proto si s kolektivem už měl nějaké zkušenosti nebo si byl spíše ''kariérista'' a k nikomu ses tak nevázal?
No, spíš takovej vlk samotář! :D Žádnej klan, nic takovýho, ale jak byla vidět týmová hra, tak jsem se vždycky zapojil. Žádný rambo! :D No a to byl asi ten hlavní důvod, proč mě kluci oslovili, abych se k nim přidal.

 

A jak často si po skončení GameSpy zahraješ? Ono se to sice dejme tomu při počtu 30 hráčů online nezdá, ale většinou válejí mód CTF nebo se hráči ke Coopu moc nepřipojí.
Tak nakopu jim prdel kdy se dá. Hlavně, když mám volno a chut' rozcupovat nějakýho rejžožrouta! :D Hráčů sice rapidně ubylo, ale ještě pořád se nějaká dobrá parta dá potkat.

 

Stalo se ti někdy, že ti odpojili proud ve chvíli, kdy si měl velmi dobré skóre nebo tým na Coopu postupoval velmi dobře bez jediné ztráty na životě? A reakce byla na tohle jaká?
No že by odpojili proud to asi zrovna né, ale párkrát jsem bud' vyškub kabel ze zásuvky, když jsem utíkal na hajzlík! :D Reakce? Asi tak normální ''ty debile tam, kde si kurvaaa'' ! :D Ne, tak nějak v pohodě. Komu se to nestalo, že jo :D

 

Jaké sou tvoje nejoblíbenější mapy a kterou zbraň preferuješ? A naopak Kterým mapám se rád vyhneš a kterou nepoužíváš?
Nejoblíbenější mapa? No, kromě AT asi Stream a jedině s M1. Ta mi nějak sedla! :D Ani nevím proč. Asi co rána to zásah. No taky někdy ne! :D Kterým se vyhejbám ani nevím! :D Ale nějaký asi budou.

 

Podařilo se ti někdy sundat granátem více Kongů najednou? A vyslóžilo si to obdiv a ohlasy třeba u spoluhráčů?
Noo tak komu se nepovedlo! :D A když to neschytal nikdo z našich, tak i ohlasy byly ''nech nám taky něco šmejde'' ! :D

 

Stalo se třeba někdy, že tě někdo ve Vietcongu pořádně pobavil a to tak, že z toho vzešel pořádný smích? Pokud jo, tak v které situaci?
Párkrát jsem se určitě smíchy poválel. Ale co konkrétně mě sundalo ze židle si ted' nevzpomenu! :D

 

Poslední otázka: Je něco, co by tě při hře dokázalo rozčílit, nebo se tomu radši zasměješ? A baví tě ještě hrát Vietcong?
No, do vrtule většinou leváci s granátem v ruce, co si to hodí pod nohy zrovinka poblíž spoluhráčů! :D Co ani SORRY vole neřekne! :D Tak se tomu zasměju a vykopnu ho! :DDDD

 

    Díky za poskytnutí rozhovoru! At' se ti daří jak herně ve Vietcongu, tak i v osobním soukromém životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku