Vyhodnocení dnešní ''pařby''

04.06.2012 19:44

 

    Dnes bohužel přichází novinka, která není zrovna pozitivní. Účast dnes byla všelijaká. Dá se konstatovat, že VÍCEMÉNĚ únosná. Snad to příště bude lepší. Nyní ke smutné novince: Aktuálně je na herním serveru zabanováno 20 hráčů. Což je za prvé nový rekord banlistu, za druhé je to ukázka toho, jak jsou někteří hráči neukáznění!

Ale abychom byli plně objektivní, nejedná je jen o hráče, kteří nejčastěji záměrně nebo jen ze zkoušky teamkillují. Jde i o ty případy s vysokým pingem, které server autovykopává a oni se i přesto pořád nepochopitelně připojují. Toto postupování nemůže být nijak tolerováno, než kickem, nebo spíše banem! Každopádně uvedené číslo je hodně zarážející a smutné. Nicméně je nutno podotknout, že tím škodí vlastně jen sami sobě. I přesto, že je to stále jen hra po internetu, by tito uživatelé měli vědět, že existují i hráči, kteří nejsou zvědaví na jejich počínání.

A aby toho nebylo málo, tak ke vší smůle spoluhráče MUKADEho-CZ zlobí špatný internet, takže už druhý den si vůbec nezahrál. Účast známých hráčů tak aspoň zachránil hráč Fvr.

No jinak upřímně - koho by bavilo hrát na serveru, kde není pořádek, Administrátor nezakročí a není tam systém a určitý klid? V žádném případě nepočítám se žádným zlepšením, co se týče morálky a chování hráčů. Ale snad ubyde míst v tom smutném banlistu a docházka se zlepší...