Vyhodnocení kvízu fotky č. 156 z Fotogalerie

17.08.2013 20:29

 

    Dostali sme se k rozřešení velmi těžkého kvízu. Uhodnót fotku č. 156 z Fotogalerie nebylo vůbec jednoduchý. Tím spíš, když se jedná o fotku pohledem na objekt přes dalekohled v noci. Nicméně bylo to jen o tom, aby každý z Vás jenom prostě tipoval. Ti, co hlasovali pro misi Uteč! (což mimochodem činí 2 hlasy) - tipovali správně! Ale opravdu objektivně nebylo vůbec jednoduché si tipnót.

Protože v obou nočních mapách, tedy Válečný zajatec i Uteč! je ohniště, kolem kterého sedí Kongové a k tomu chodí vesnicemi hlídky. Nicméně abychom si odůvodnili, jak se mohlo poznat, že mise Uteč! je tou správnou, si povíme následně:

Když opustíte zatopené tunely ruin kopce Po Tlong Karai v Kampani jednoho hráče a dostanete se do suchých tunelů, kontaktujete svým menším rádiem ''Šestku''. Bohužel je ale signál v hlubokých tunelech pod údolím špatný a kapitánovi není rozumět skoro žádné slovo. Po pár metrech tedy, kdy postupujete tunelem, se nad vámi objeví trubicovitá šachta směrem nahoru k nebi, které je černé a zatažené. Po pravé straně dále je pak vykopána malá místnost, kde spí jeden Kong z hlídky.

Konga můžete potichu zabít. Jdete tedy dál a vydáte se do leva z tunelů ven (hra se automaticky uloží), kde počkáte, až Kong chodíci přes vesnici si zaklekne ke studni, přes kterou ste prošli v podzemí pod tou šachtou (nebo chcete-li, tak tunýlkem). Konga potichu zabijete a u díry, z které ste vylezli, je chatrč. Přes tu se jen stačí podívat směrem k ohništi, kde sedí další Kongové.

Posléze zaostříte na Konga, který je nejvíc vlevo a rázem zjistíte, že za ním je vidět slaměná nebo možná dřevěná zídka chatrče, která se nachází těsně za ním. Mimochodem... v této chatrči lze najít zajímavou sošku, která je nejspíše symbolem buddhismu. Aspoň tak vypadá... A zjistíte, že pohled na tohoto Konga je naprosto stejný.

Kdežto u mise Válečného zajatce sice chatrče jsou, ale né tak blízko ohniště. Nejblíže tohoto táboráku sou obrovské hlíněné vázy. Ale jak už bylo psáno. Bylo velmi těžké si vůbec tipnót a proto je zde napsaná správná odpověd' a odůvodnění, proč tomu tak je. Díky všem, kteří se tohoto těžkého kvízu zúčastnili!

 

 

Výsledky kvízu:

 

1) Válečný zajatec (5)

2) Uteč! (2)

3) Je to z uživatelské Coop mapy se speciálním úkolem... (0)

4) Nevím (0)

 

hlasovalo celkem návštěvníků: 7