Výsledky TOP Šestky Kuriózních nicků hráčů

11.04.2013 18:58

 

    Po tipovačce některých účastníků si nakonec můžeme ukázat výsledky vytipované TOP Šestky kuriózních nicků hráčů po internetu. Původně šlo jen tak o obyčejnou osobní tipovačku. Ale v důsledku toho se nakonec nabízelo i konečné vyhodnocení, který nick získá první místo pro nejkurióznější nick ze všech uvedených. Některé přezdívky se u tipujících hráčů častěji opakovaly a tak kuriózní favorité se začali docela rýsovat.

Vcelku suverénně vyhrál Tipovačku nick ''Kybl je kus pice''. A naprosto zaslóženě. Je vidět, že právě on vzbudil největší popularitu a ohlasy u tipujících hráčů. Stříbrnou příčku obsadil taktéž po zásluze vtipný nick do očí bijící - ''SOVETSKY KVETINAC''. No a bronzové místo získal nick, který je svým způsobem velmi silná káva a který je pro Kýbl taky velmi silná konkurence - ''picomamtvrdejch22cm''. Tento nick spíš už u některých hráčů vzbuzuje dojem, že hráč, který se takto pojmenoval, to má v hlavě trošku posunutý. Dá se na to objektivně podívat ze dvou stran. Dalo by se vcelku navíc konstatovat, že těchto 22cm by se mělo spíše slunit na první příčce, nicméně hlasy a systém bodování rozhodly o pořadí jinak.

 

Seznam všech aktuálních nicků do dubna 2013:

'' Kybl je kus pice, SOVETSKY KVETINAC, sem tvoje brunetka, mas na hlave mouchu, Analni zrni, bubu v zubu, trubka-blbka-cubka, TURBOMYS, killed by M16, malinkatej vojacek, PozorGranat, piwo Moskva, Vladimir Putin.FBI, kdo se vlece utece:D, Zhulka Z Travy, Zlosyn z automatu, Pantofle, Nech psy a vlky, picomamtvrdejch22cm, stuj rovne, @ntib@n, ZeleznaPrdel ''

 

 

Počet tipujících účastníků: 4 

 

Systém bodování pro TOP Šestku:

1. místo -   6 bodů
2.              5
3.              4
4.              3
5.              2
6.              1

 

Konečné výsledky a

pořadí TOP Šestky

 
                       Nick     Body
1. Kybl je kus pice       21
2. SOVETSKY KVETINAC       16
3. picomamtvrdejch22cm       13
4. Analni zrni        9
5. killed by M16        7
6. kdo se vlece utece:D        5

 

Odkazy:

zpět na Novinky

Vietcong kuriozity - sekce Hra Více hráčů

zpět na Úvodní stránku