Zajímavosti dopolední pařby

10.06.2012 11:45

 

    Poděkování za dnešní účast patří parmenovi, Naschovi a Fvr. Fvr sice posléze skončil kvůli obědu a pak se už nevrátil, nicméně dnešní hra byla vcelku povedená, až zase na pár excesů některých hráčů, kteří nejspíš měli zrovna náladu dělat akorát pitomosti. Také bych neměl zapomenout na Alsenplatze, našeho německého spoluhráče, který si ale dodnes neobstaral Fist Alphu a to podle mě hraje Vietcong taky už nějaký ten rok. U parmena a Nasche je už delší dobu vidět plná navyklost určitému našemu systému hry. Nicméně aby se nepozapomnělo na ostatní a tudíž někdo necítil křivdu, víceméně všichni se tak nějak už znají a máme přehled o systému hry.

    Opět bohužel po delší době relativního klidu se dnes na serveru objevili dva vylízanci, kteří měli jakousi jinou náladu, než tu herní. Hráč s přezdívkou Prchy951 byl nejdřív v pohodě. Pak se ale začal párkrát za sebou zabíjet a parmen oznámil, že ho zabil od Prchyho drát pasti. Dostal tedy napomenutí. Dokonce si pak volá dvakrát za sebou medika, přitom se nezastaví a pak utíká dál a dokonce mi přišlo, že je duchem mimo. Poté dostal kick za zabití svého spoluhráče granátem a nakonec to vyvrcholilo permanentním banem, kdy při zabití opět granátem zabil parmena a i přes jeho naivní omluvu byl zabanován. Tolerance už vyprchala. A to ani nepíšu o tom, že při napomenutích se náramně bavil smajlíky a měl z toho očividně jen radost a srandu. Jistě, je to jen pořád hra a přes to vlak nejede, ale opravdu nejsme zvědaví na hráče, kteří kazí jakýmkoliv nespecifikovaným způsobem hru.

    Mezitím hráč po nickem bK.| Performace^ začal mít nepochopitelný kecy ohledně obtížnosti, že nevěří v určité nastavení. Přitom se na mapu připojil teprve a ani si nevystřelil na nepřítele a už měl ''argumenty'' k pohledání. Nakonec mi bylo velmi konstruktivně vysvětleno (ironie), že aktuálně běžící mapa HamburgerHill je dementní mapou s ještě horším adminem. Přitom tento hráč u mě hrál poprvé a jeden druhého neznáme. Nicméně je možné, že to byl někdo, kdo už u mě párkrát hrál, jen měl jiný nick, ale nemám naprosto žádný důvod a ani povinnost se toho nějak dopátrat, je mi to volný.

    Závěrem jistě za zmínku ještě stojí zabanování Prchyho, který se tak zařadil na seznam zabanovaných a zvýšil tak rekord herního serveru na 21 hráčů. Tito hráči si za to mohou sami.