Zasílejte otázky k rozhovoru pro Joe Crockera_cz

19.11.2015 18:07

 

    Zdravím všechny Elit'áky, členy Alpha Teamu, další známé hráče v našich přátelských kruzích a případně i ty návštěvníky, kteří sem zablódí poprvé nebo náhodou! V minulých mnoha týdnech se rozjely naše - Vaše oblíbené rozhovory s některými z Vás, které jsem zatím stačil oslovit. Mezitím nyní oficiálně přichází ta příležitost pokládat otázky i mně, aby byla možnost se ptát i z Vaší strany.

Nicméně bude to zřejmě na delší čas. Dávám Vám totiž téměř neomezený časový prostor k tomu mi pár otázek položit. Kdo bude chtít, může mi poslat maximálně 2 otázky do předmluvy, z kterých pak vzejdou citace. U těch klasických Otázka x Odpověd' můžete poslat kolem 6-8 otázek. A pokud by se někdo náhodou ''utrhnul'', tak může vymyslet klidně i víc (ale určitě né 25 otázek na jednoho dotazujícího se prosím :-) ). A těch 6-8 nabízím proto, aby jste měli možnost položit pokud možno více originálních otázek, než jen dvě nebo tři.

Ze zkušeností z minulejška vím, že mnoho otázek pro mě víceméně moc nebylo. Nicméně nebojte se něco vymyslet a třeba se nechte inspirovat otázkami z ostatních rozhovorů právě s Vámi. Kdo tedy z účastněných nebude chtít, může dotazy na předmluvu vynechat, ale určitě se zaměřit na starý tradiční formát. A jak už jsem psal, tato aktivita není nijak zvlášt' časově omezena, ale na druhou stranu určitě bude dobré, pokud kdo se tedy bude chtít zeptat, aby si udělal průběžně vždycky chvilku času a pak co nejdříve mi zaslal své otázky.

Ty mi posílejte prostřednictvím E-Mailu, který připomínám, že jehož moje adresa je k nalezení na Úvodní stránce vlevo pod hlavním MENU webu. Tato možnost se mě ptát je dobrovolná. Téma bude stejné jako při posledních rozhovorech nedávno - tedy o sóčasné situaci Vietconga a jeho mnohaleté vyhodnocení. Otázky pište přímo do Nové zprávy E-Mailu, ale můžete je taky zabalit do přílohy jako je Poznámkový blok (jako to dělávám já) nebo je napsat do Microsoft Wordu. Po čase, až bude možnost, tak na ně odpovím a posléze i zveřejním.