Ztrestaný Výcvikový Seržant!

04.11.2013 17:48

 

    Dostal sem takový nápad k pobavení nás všech. Že trošku zklidním našeho oblíbeného a věčně namachrovaného Výcvikového Seržanta . Že ho trochu ponížím a ještě vyfotím, at' má z ostudy kabát. Za sebe musím říct, že mně se ta fotka líbí, vyvolává ve mně minimálně úsměvy, uchechtávání a maximálně záchvaty smíchu! X-D Za Seržantem si ve svém ztuhlém výrazu stojící vojín Francis Green zřejmě v duchu říká, že ještěže to neschytal on.

Zatímco Seržant nemůže uvěřit tomu, co si to Hawkins dovolil mu nožem udělat. Příznivci tohoto uřvaného instruktora, který si myslí, jak je strašně vtipné si víceméně přijdou na své. Jak by řekl posměšně sám Hawkins na to, co způsobil: ,,Móc hezký!'' , na což Seržant s šokovaným výrazem v obličeji reaguje svým typickým podrážděným charismatem: ,,Zmrde... já... tě... kurva... zabiju!!!''

Dokonce mi přišlo, že by bylo hodně trefné, kdyby tato netradiční kuriózní fotka byla oceněná i námi a to tradičně prostřednictvím ankety, která je zde k nalezení níže hned pod článkem. Takže hlasujte pro svou nejbližší možnost! Doražme a znemožněme Výcvikového Seržanta i my! Tohle ten šmejd jen tak nerozdýchá! :-)

 

Odkaz:

Fotogalerie - Ztrestaný Výcvikový Seržant