Zvláštní obrázek - co je to?

10.11.2014 19:00

 

    Už jsme tu měli hodně zajímavých nebo kuriózních věcí, které byly publikovány pro veřejnost. Ale jak nazvat obrázek, který jsem před několika dny objevil? Obrázek, jenž se opět nachází v táboře Nui Pek a který lze vidět jen díky překonání neviditelných kolizí po táboře, které hráče nepustí dál. Je to zase Hawkinsův Přílet . Znova se vyplatilo být zvědavý a odměnou bylo nalezení něčeho, co nedokážu s jistotou identifikovat.

Zase abych z toho nedělal první objev století mojí zásluhou, tak je potřeba zohlednit, že už někdo z Vás tento opravdu zvláštní obrázek už dříve našel. Je to takový mozaikový čtvereček rozdělený na čtyři části a vypadá to jako zrcadlovitý pohled na Nui Pek seshora. Ale to je jen můj dojem a můžu se absolutně mýlit. Každopádně poznává to z Vás někdo? Říká to někomu něco? Mně jinak ne.

Vývojáři evidentně krom toho, že se snažili zapracovat při misích na prostředí džungle jihovýchodní Asie, tak asi měli dost prostoru a času na to dělat různé kuriozity a úkazy, které si člověk nedovede vysvětlit. A zřejmě ani vůbec nevysvětlí. Některé věci opravdu ne. Každopádně k obrázku jsem pořídil 2 fotky do Fotogalerie kuriozit . První je pohled z boku na Nui Pek nedaleko ležícího Bronsona pod džípem i s jednou z jeho naštvaných hlášek a druhá je přímý pohled na tento zvláštní nebo možná spíš divný obrázek.

Na něj se můžete podívat uvedeným přímým odkazem. Jako třetí obrázek navazuje na tyto dvě fotky tohoto místa hned vedle nich - viz. příspěvek od našeho Čestného Hosta [AT]Petera Shannona_CZ. No co to může být?

 

Odkaz: Fotogalerie kuriozit - zvláštní obrázek