O mně

 

Webmaster stránek a Administrátor herního serveru, v1.60

 

Nick: Joe Crocker_cz

Ročník: 89

Státní příslušnost: Česká republika

Region: Jižní Morava

Oblíbené zbraně: US - M16, Thompson, M14, M79 Granátomet

                             VC - SKS Simonov, SVD Dragunov, AK-47 Kalašnikov

Oblíbené mapy: HamburgerHillCoop, ThreeCanyonsCoop... , StreamDM, NVABaseDM

Oblíbená specializace vojáka: Zdravotník

Oblíbené herní módy: 1. Coop, 2. DeathMatch

Funkce: Webmaster a redaktor

Herní aktivita Vietcongu:

                                        Demoverze hry - jediná mise ''Havárie v džungli'' na ukázkových CD Scorečkách                                         a posléze plná verze 1.01 od roku 2003 až po sóčasnost - v1.60 .

Herní aktivita Vietcongu po internetu:

                                        Od roku 2004 zhruba v měsíci února po zavedení internetu do domácnosti.

                                        V průběhu celých let od r. 2004 s malými přestávkami. (týdenními i měsíčními)

                                        

Dovednost cizích jazyků 

 

Herní přednosti: Volnější a zároveň pečlivější týmová spolupráce; vnímavost, komunikativnost, reflexy; agresivita, snaha přesnosti při střelbě; odhadem přesné házení granátů; ošetřování spoluhráčů 

krytí / hlídání spoluhráče, který nevidí kolem sebe (jeho strana vlevo i vpravo 90 stupňů (tj. ''3. a 9. hodina'') nebo 180 st. (''6. hodina'')

 

 

Moje osobní herní motto:

 

''  VIETCONG  - Legenda, bez které nežiju ''

 

 

 

Krédo Joe Crockera_cz - popis

 

    Hraju nejradši herní módy Coop a DM. V Coopu sem si kdysi dávno oblíbil specializaci zdravotníka. Vždy mě bavilo léčit spoluhráče kolem sebe. Hraju výhradně s touto třídou vojáka. Su zvyklý na ni a stala se z toho tradice. K tomu, aby byl hráč dobrým zdravotníkem nebo ženistou, je potřeba mít ten správný um a přístup! Snažím se Vás vyléčit, kdykoliv si zamanete.

Když si mě zavoláte k ošetření, su schopen za Vámi ochotně přeběhnout z jednoho konce mapy na druhý. To se ale pak musíte zastavit na místě nebo pokud jste pod palbou nepřítele, zkusit se odtam podle okolností vymanit a stáhnout se do bezpečí. Můžete mi jít taky přímo naproti, když je zrovna klid. Stávají se ale i případy, kdy za Vámi nemůžu a to nejčastěji z důvodu nepřátelské linie, která nás v určité chvíli oddělí. V těchto případech se můžeme navzájem k sobě prostřílet a poté provést ošetření. Ošetřuju zásadně v pohodlí a bezpečí. Většinou si Vás kousek stáhnu dozadu nebo bokem do dobrého místa, kde vyléčení může v relativním klidu proběhnout. Při léčení by měl ošetřovaný voják vždy krýt nás oba a to zamířením zbraně a zmapováním okolí!

To vše v rámci týmové spolupráce. Nikdy nevíte, jestli ti drzí žlut'áci za náma dorazí nebo z které strany se objeví. To stejné platí taky u ženistů. Ke krytí ošetřovaného a ošetřujícího se můžou přidat i ostatní spoluhráči pro ještě větší zvýšení šance přežití a bezpečnosti. Ošetření někdy nelze provést ihned a musíte na něj trpělivě vyčkat. Také Vás ale někdy nemůžu vyléčit... a to např. ve chvílích, pokud su zrovna neaktivní ve hře mimo PC.

    Co se týče módu DM, tak tam v podstatě není co zkazit. Netoleruju tam cheatery a arogantní chování, i když tohle platí i u Coopu. V DM platí jeden přísný zákaz a tím je kempování s teleskopickými odstřelovačkami. Tento zákaz najdete v sekci O serveru a pravidlech v 11. bodě, který je rozepsán a zvýrazněn hnědou barvou.

 

 

Kontakt na mě naleznete na Úvodní stránce v sekci Kontakt.

UPOZORNĚNÍ! Na vulgární nebo jinak neslušné E-Maily nereaguju!