Ptejte se mě

 

 

    V této podsekci spadající pod sekcí O mně má každý z návštěvníků přímou možnost se na mou osobu cokoliv zeptat. A to nejen ohledně Vietconga. Kdykoliv Vás bude směrem ke mně něco zajímat, neváhejte a ptejte se!

 

 

Pravidla a informace pro dotazy na Webmastera

 

    - jak už bylo výše zmíněno, kdokoliv se může na cokoliv zeptat. Nicméně ROZUMNĚ! Nevhodné, urážlivé nebo příliš osobní dotazy budou smazány bez vysvětlení důvodu!

    - né vždy hned budu moct odpovědět na Váš dotaz s ohledenem na moje osobní časové možnosti a věnování se i jiným zájmům, povinnostem mimo náš Elit'ácký web. Do této podsekce sem tam nahlížím, zda zde někdo nezanechal otázku.

    - tato podsekce neslouží k diskuzi, ale pouze pro otázky na mě! Pro komunikování je určena Kniha návštěv na Úvodní stránce vlevo v Hlavní nabídce (MENU) dole!

    - když bude na Váš dotaz ode mě odpovězeno a budete chtít na něj reagovat, prosím nereagujte na něj další reakcí (vláknem). Pokud chcete na mou odpověd' navázat další otázkou nebo související otázkou, založte ju jako nový kmenový příspěvek.

    - při vyplňování Vašeho nicku (přezdívky) vkládejte také do TITULKU pokud možno přesný čas Vašeho dotazu

 

    - Vaše návrhy: Návštěvník zde může pokládat i otázky nebo návrhy týkající se webu, třeba pro jeho vylepšování. Chybí Vám zde nějaká věc a je podle Vás dobrým nápadem, aby byla pro veřejnost zrealizována a stránky byly opět oživeny něčím novým a zajímavým? Pak neváhejte, napište ju sem a posléze bude návrh vyhodnocen a bude Vám i odpovězeno!

 

Děkuju za pochopení !

Webmaster Joe Crocker_cz 

Zde dole vyplňte malý formulář a vložte Vaši otázku pro mě

10:01

FRA.cz | 26.08.2014

Zdar Joe.Prosimtě když přepisuju hosts ve wordpadu tak se mi to nechce uložit ?!? Sem na tohle lampa,poraď ať se už konečně můžem připojit do VC,,PS:nemůžu tě náhodou nachytat někde na nějakym TéeSku???pls.FRAF@seznam.cz

Re:

Joe Crocker_cz | 21:39 | 26.08.2014

Ahoj, FRA! Odepsal sem ti informace na tvůj mail.

14:57

Ali | 24.05.2014

To video som nahral na Youtube iba včera, takže ešte sa nedá nájsť vo vyhľadávaní, daj si môj kanál https://www.youtube.com/user/Irisbus100 a tam by ti to malo ukázať :) volá sa to Kapitán Rosenfield trochu inak

Re: 15:18

Joe Crocker_cz | 24.05.2014

No tak sem se díval na to video a pro mě osobně to není žádná novinka. Jak Rosenfieldovy hlášky, když střílí, tak aji jak odpráskne ty vietnamský zajatce. Tam je jakási možnost na něj enterem kliknót a on udělá nějakou akci. Mohl bych udělat článek o tom, jaké. S tvým dovolením bych tu to video zveřejnil tady na webu, jak bude čas.

Re: Re: 16:19

Ali | 24.05.2014

Ano o tých zajatcoch je to docela známe ale ešte som na Youtube nevidel video ani na tejto stránke o tom nebol článok tak preto som to nahral.
Okrem tých zajatcov je potom ešte druhý variant že sa kapitán rozbehne a utečie do mínového poľa.

10:03

Ali | 24.05.2014

Ahoj Crockre, chcel by som ti poslať jedno video o Kapitánovi Rosenfieldovi - https://www.youtube.com/watch?v=1Zq7JBMS9Vo
Okrem toho tá misia v Red Dawn mala byť pravdepodobne naozaj v pôvodnej hre Vietcong, keď som počúval zvukové súbory z Vietcongu tak som našiel aj briefing na túto misiu, mal to byť nejaký prieskumný let.

Re: 13:59

Joe Crocker_cz | 24.05.2014

Čau. Jo, říkává se to, myslím si to taky a je to popsaný i v Hawkinsově deníku, jak jde zachraňovat pilota a jeho postup kryje vrtulník.
Ten brífing k tomu průzkumnému letu by mohl být zajímavý, ale ten odkaz na video, co mi posíláš mi nejde přes Google nebo Youtube najít a tady z toho nejde udělat přímý odkaz.
Raději mi napiš jméno toho videa.

Re: Re: 14:20

Ali | 25.05.2014

Nazdar, tu máš video z toho briefingu:

https://youtu.be/2xeomK37iMY

Přidat nový příspěvek