1. část

 

 

Oficiální Trailer Elity

 

    - toto video je Oficiálním Prezentačním Trailerem o našem Elit'áckém Kolektivu. Video se nachází v sekci Videa Elity. Autor tohoto Traileru je náš Elit'ák a jeden z věrných a dlóholetých hráčů dodnes MUKADE-CZ. Mockrát ti děkujeme a taky za to, že sis s tím dal takovou námahu! Udělal si tu prácu maximálně výtečně!

    - ve videu se nacházejí přezdívky jen některých hráčů, protože ti v tehdejší době byli v dřívější aktivní sestavě při výrobě Oficiálního Traileru, takže další později přijatí členové kolektivu v něm nefigurují, nicméně do Elity patří

 

    - stejně tak mu patří Velké díky za jedinečné vyprojektované video - Krátký Vietcong Film (CZ) , který je prvním na světě svého druhu - hra je pojata jako zfilmovaný příběh

 

 

Obecné informace

 

    - Pokud Webmaster oznámí, kdy se bude hrát další hra, není to vždy 100% jisté, že se uskuteční! Uvedený čas startu serveru je orientační a né vždy se dá do minuty dodržet. Datum zakládání se neuvádí, vždy je míněn nejbližší konkrétní předepsaný den. Může se stát, že i přes oznámení času nebude založeno vůbec a to z osobních, či jiných nespecifikovaných důvodů.
Hráči zrušení termínu hraní poznají tak, že text s časem o plánované hře bude VYMAZÁN a nebo červeným textem oznámeno zrušení hry. Informace s časem o založení bude zvýrazněno vždy (tmavě) zelenou barvou nakloněným písmem. Administrátor nehraje 24 hodin denně a ani nemá možnost vždy přesně všechny věci včas na webu aktualizovat! Toto berte prosím v potaz. Také časy startu hry se mohou různě měnit. Informace o zakládání hry se vždy a výhradně nacházejí na Úvodní stránce!

 

 

O videích


    - Vietcong Videa jsou rozdělena do 5 sekcí. A to z důvodu jejich velkého vybraného množství a aby nebyla všechna chaoticky umístěna ve velkým počtu pod sebou v jedné jediné sekci a namáhalo tak PC načítání sekce. Navíc nejsou výtvorem Webmastera, ale pořízena z YouTube - viz. nástroj přehrávače.
 

 

Směrovky pro videa, audio sekce a další

 

    - web obsahuje 2 sekce, Videa Elity a Ke stažení. První uvedená sekce prezentuje Elitu přímo ve hře po internetu i s Oficiálním Trailerem Elity a druhá možnost stahovat nebo jen přehrávat zvukové Vietcong mp3 soubory a možnost k stahování dalších různých souborů

   

    - tyto stránky mají v sobě zakomponovaný první souvislý speciální příběh na světě, z původních misí Kampaně jednoho hráče - Krátký Vietcong Film (CZ) - vlastní Elit'ácká výroba

 

    - je možné zhlédnout i originální videoupoutávku na web, nacházející se v sekci Videa Elity - podsekce Videoupoutávka o Webu

    - všechny 3 sekce Perličky se věnují různým legráckám navíc a to nejen ohledně Vietconga - Centrum zábavy

    - jsou k dispozici i Vietcong hudby a další zvukové záležitosti v sekci Hudba a hlášky

    - dokumentace o historii vývoje Vietnamu a válce v něm je k nalezení v sekci Dokumenty

    - web vlastní dvě fotogalerie. První Fotogalerie je standardní s běžnými, potažmo obyčejnými obrázky a druhá v podobě podsekce Fotogalerie kuriozit je o zajímavých obrázcích, neobvyklých a vyjimečných zachycených během hry 

 

zpět na Úvodní stránku

 

 

Rozepsané 3. pravidlo ze sekce O serveru a pravidlech

 

    - pravidlo 3) pokud hráč nechtěně zabije svého spoluhráče, tak nic se neděje - stane se. Nicméně provinilec by se měl omluvit z hlediska slušnosti a ''Fair Play''! Pokud se tak nestane, následuje kick jako napomenutí!

Stávají se případy, kdy hráči od sebe bývají daleko. Někdo po zabití začíná znovu na startu, jiní zrovna mají kontakt s nepřítelem. Pokud je Administrátor vzdálen od ostatních, zahlédne během hry červenou hlášku o zabití a hráč se neomluví, následuje kick viníka! Je sice pravdou, že zabitý hráč mohl vlézt před ''mušku'' hráči, který ho možná nechtěně zabil. Nicméně pokud se tato situace nevykomunikuje a nevysvětlí, tak Administrátor nemá za povinnost se domáhat, jak se to stalo. Pokud jsou to zrovna hráči, kteří nekomunikují, tím hůř se situace posuzuje. Administrátor nemůže být všude kolem, proto tento vychytaný radikální způsob. Po TK se několik vteřin čeká na omluvu viníka, která je součástí slušného chování při hře. Pokud se tak nestane, následuje kick jako forma napomenutí! Po omluvě viníka se hraje dál bez výkopu ze serveru.

Pokud se ale objeví situace, kdy se hráč soustředí na střílení, někdo mu tam najednou vběhne bezhlavě před zbraň a zastřelí tak nechtěně svého spoluhráče, dotyčný zabiják se za nechtěný TK omlouvat nemusí! Nicméně pozor!!! Hráč, který zabil svého spoluhráče, by měl do chatu zahlásit, že mu tam ten druhý vlezl, tudíž za TK nemůže.

 

 

Nouzoví informátoři

 

    V rámci našeho společného webu jsem se rozhodl udělat další vychytávku. I když... tu méně příjemnou. A to pro případ, kdyby se přihodilo něco mimořádného stalo a neměl bych tak poté možnost o tom oznámit všem, že se vyskytl dočasný problém, kvůli kterému bych nemohl zakládat a ani se postarat o oznámení na stránkách. K tomuto oznámení mé nečekané neaktivity jsem pověřil člena naší Elity: MUKADEho-CZ a našeho Čestného Hosta webu [AT]Petera Shannona_CZ .

Oba dva jsou ochotní v rámci svých možností se ujmout funkce tzv. ''Nouzových informátorů''. Znamená to tedy, že pokud by se cokoliv stalo s PC nebo se mnou osobně, zašlu jednomu z nich SMS zprávu a on Vám všem ostatním pak jenom v Návštěvní knize oznámí, že nějakou dobu se nebude zakládat herní server a ani provozovat aktualizace, údržba nebo Novinky na webu.

Posléze, až by byl můj PC zase skoro v provozu, bych pak možná bud' opět jednoho z informátorů zažádal o informaci do Knihy, že už bude zase vše v pořádku v brzké době a nebo to já sám oznámím na Úvodní (může být pojmenováno i jako Hlavní) stránce.

 

Joe Crocker_cz

 


Barevné označení tříd vojáků na kompasu ve Více hráčích ve hře

(při zapnutém HUDu)

 

zelená - voják

fialová - medik

bledě modrá - ženista

žlutá - kulometčík

čirá (téměř neviditelná na kompasu) - odstřelovač

 

Podrobný popis těchto tříd je k nalezení v podsekci Specializace vojáků

 

přejít na hlavní stránku Ostatní

zpět na Úvodní stránku