5. část - Ano, šéfe

 

    Tato speciální podčást sekce Ostatní se věnuje zábavné TV show nejznámnějšího českého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Jsou zde obsaženy nejen úryvky jednotlivých návštěv restaurací a hospod s vybranými hláškami ve videích, ale taky rovnou celé 3/4 hodinové díly k pobavení a plnému relaxu na těchto stránkách. Samozřémě jsou tyto videa určena hlavně pro příznivce tohoto gastronomického pořadu a pro dobrovolníky, kteří si chtějí zpestřit návštěvu na těchto stránkách.

Nacházejí se zde pouze ty nejlepší vybraná videa. Nicméně nelze bohužel videa už více zvětšit, jelikož webová společnost Webnode tuto možnost nenabízí. Nicméně ale i tak si je vychutnejte dle vlastní libosti! ;-)

( Pro poznámku by snad ještě stálo za to připomenót, že tento web se samozřémě zabývá Vietcongem a tak nemusí mít nikdo obavy, že by se to tu mohlo zvrhnót ve vybrané domácí YouTube s jinými tématy, které s Vietcongem absolutně nesóhlasí. Takže tato podsekce je vedle obou sekcí Perliček jen dalším příspěvkem pro odreagování pobavení se. )

 

Takže kdo má chut', tak at' si videa pustí! ;-)

 

 

Ano, šéfe! - S02E11 - Ve škole

 

 

Ano, šéfe! - 3x02 - Blue Note

 

 

Ano, šéfe! - 3x06 - Radniční restaurace

 

 

Sestřih: Ano, šéfe 4 02 - Restaurace Bohéma

 

 

Sestřih: 4 10 - Restaurace Simsalabim

 

 

Sestřih: Restaurace Sedmé nebe, Plzeň