Perličky Stálých hráčů

 

 

    Tato podsekce se věnuje těm nejlepším, nejvýstižnějším, nejvtipnějším a v podstatě legendárním hláškám našich Elit'áků, které kdy od nich zazněly. A stojí určitě za to si je ukázat.

 

 

    =MaNe=Yenda

 

Hrál sem s Yendou kdysi Stream DM v jeden už dávný nejmenovaný den. Rozčiloval sem se na hráče, že někteří nerespektují zákaz kempování s optikama. Zákaz byl v té době napsaný v Uvítací zprávě herního serveru. No a i přesto byl zákaz porušovaný. Takže už sem za to kempování začal ostatním nadávat! Když mezitím si Yenda najednou do toho přisadil a napsal hlášku, která mě málem smíchy rozbila! Nic výstižnějšího, stručnějšího a vtipnějšího snad ani už napsat nemohl a těžko ho někdo překoná. Byla to tato hláška:

campers debils

 

 

    Honza |Lord Elity|

 

 

Taky Honza si umí přisadit. Píše občas hlášku, která mně přijde být něco jako na způsob nadávek vojáků z kampaně Vietcongu. Hodně se jeho hláška těmto nadávkám podobá:

Ja vas zmasakruju !!

Vsecky vas zmasakruju kurvy zlute !!

 

Perly v sóvislejší konverzaci:

Na mapě HamburgerHill byl Honza obvázán obvazy a poděkoval za to, přičemž bylo na jeho vděk i zareagováno:

Honza |Metal Lord| : diky dokturku

Joe Crocker_cz : nemas zac... ehm... kokutku... :-)

 

 

    Nasch

 


 

Tak tady to bylo taky moc dobrý! Hrála se mapa SerpentUST2S. My sme utíkali po cestě od startu, kde je hned u baráčků pár Kongů směrem k tomu kopci hned naproti, po kterým se dá vyšlapat nahoru a odtam pálit pod druhou stranu kopce do další větší skupinky Kongů. No byli sme někteří na voicechatu. Já, Nasch a ještě asi někdo další. Jeden cizí hráč místo do kopce to vzal poctivě do leva tou cestou (po serpentýnách) a Nasch si toho všiml a asi tak 3-4 metry ode mě do mikrofonu zařval:

,,Kámo, kam to utíkáš?! Tohle je válka a né maratón, pičo!''

 

 

    parmen94[CZ]

 

 

Náš milý Elit'ák parmen94[CZ] se umí hezky projevit! A to zejména, pokud ho Kong nepříjemně překvapí a je už bohužel u botů (Kongů) dobrým zvykem být schovaný za keřem (hráč nemá šanci ho vidět) a zabije hráče od boku bez zamíření zbraně na jediný náboj přímo do hlavy. Toto sou případy, které člověka opravdu dovedou naštvat! (asi jako kohokoliv z nás) No a pokud je parmen94[CZ] opravdu ve ''své ráži'', nemůže následovat nic jinýho, než nějaká vulgární nadávka, aby si mohl pořádně ulevit. Řekněme, že jich používá hodně, ale jedna z nich je přece jen dost originální v jeho podání a od něj velmi sedí. Je to hláška nebo resp. nadávka, která umí vykózlit úsměv na tváře nebo způsobit smích:

PICA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

další jeho hlášky - Perly:

kurva to porno stahnes pak,tady je valka pico!!!

pica,to neni mozny!!!

 

Perly v sóvislejší konverzaci:

parmen94[CZ] : Drz hubu kretene nebo povedes muj utok s bajonetem zarazenym do...
Rolf Bockin : co to meles
parmen94[CZ] : Drz hubu kretene nebo povedes muj utok s bajonetem zarazenym do...
Rolf Bockin : ty ses tak dobrej potlesk
Joe Crocker_cz : no ja mu tleskam tak, ze me slysi sousedi
Rolf Bockin : xD
parmen94[CZ] : a ty ses taky dobra pica..

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

FRENKIE VZ.58 : co blbnes
parmen94[CZ] : ja?!
parmen94[CZ] : a pripada ti normalni do spoluhracu strilet?
FRENKIE VZ.58 : no jezis
parmen94[CZ] : s jezisem di do hajzlu

 

Kromě tohohle také používá velmi milý pozdrav, který začal pravidelně používat, ale je v přátelském slova smyslu:

nazdar hovada!

 

přejít na hlavní sekci Stálí hráči

zpět na Úvodní stránku

 

    Joe Crocker_cz

 


 

Hráli jsme mapu HamburgerHill s parmenem94[CZ] a byli na Skypu. Když tu mě najednou přepadl nedaleko prvního spadlého vrtulníku Kong a právě v ten moment se objevila hláška Honza |Metal Lord| se přidal(a) ke hře (US) ... no a já leknutím řekl:

,,Kurva, hajzl!''

 

parmen94[CZ] se tomu začal moc smát a pak mi vysvětlil, čemu se směje. Prý to vypadalo, jako bych Honzu nazýval v té chvíli, kdy se připojil, hajzlem. Že to tak naráz všechno vyšlo. Samozřémě to ale na Honzu nesměřovalo.

 

 

    MUKADE-CZ

 

 

Tento další náš Elit'ák a dlóholetý hráč Vietcongu má velký smysl pro legraci. Další Elit'ák parmen94[CZ] začal mít ve zvyku používat svůj vlastní vymyšlený patentovaný pozdrav, jak se připojí na herní server: ,,nazdar hovada!'' Naposled takto pozdravil přímo i MUKADEho-CZ a taky, když se s námi lóčil. Trošku si z našeho kamaráda utahoval. MUKADE-CZ nakonec napsal velmi dobrou hlášku, která stojí za to:

Ted uz bych se mohl prepsat na Steve M. Hovado

 

další jeho hlášky - Perly:

Mas pravo nevypovidat! Vsechno co napises, muze byt pouzito proti tobe

Co fakt nesnasim, kdyz nekdo neco napise cesky a pak tam hodi neco anglicky (!!!) To bych mlatil!

Treba dva se hadaji a ten jeden z nich (jeho reakce) Who cares? a pak kecy cesky. To me regulerne vyzouva z bot

 

Perly v sóvislejší konverzaci: Zde se MUKADE nechal inspirovat Výcvikovým Seržantem ze 4. části výcviku

Joe Crocker_cz : no nic, tak uz budeme koncit. Diky vam obema za dnesni hru. Su rad, ze ste si prisli zahrat. Tak se zatim mejte hezky!

MUKADE-CZ : Chces me nasrat? Tak to si vedes skvele!

 

 

Další profilovky Elit'áků

 

    Fvr

 

 

 

    {DMV}_Cpt-Intwernet

 

 

přejít na hlavní sekci Stálí hráči

zpět na Úvodní stránku

 

    Jethro

 


 

Zkóšeli jsme novou mapu TR-Hill937, což je jedna z úprav mapy HamburgerHill. Je pěkná, ale zdá se být o trošku těžší z toho hlediska, že Kongové toho snad víc vydrží, jsou navíc vybaveni obvazy a Lovecké brokovnice jako by měly větší dostřel nebo spíš účinek vypálené patrony. Na mapě je i pár natažených drátů pastí. No a jelikož tip na tuhle mapu ke hraní dal {DMV}_Cpt-Intwernet, Jethro v průběhu hry napsal dobrou hlášku:

kurva, on sem intwernet dal i pasti

 

 

    GamingGamer89

 

 

 

    NihilihiN
 


 

 

    [AT]Peter Shannon_CZ

 


 

Měli sme takhle jednou s Peterem hovor na ICQ. Bavili sme se o webové doméně jedné stránky. Do naší konverzace při tom vpadla nesóvislá řeč o počasí v létě. Zřejmě sme se oba napůl vnímali, páč jsem se mezitím díval na předpověd'. Nakonec z toho vzešel vcelku (snad vtipný) nesmysl. Je to takový řekněme ''kameňák'':

[AT]Peter Shannon_CZ: ,,Oni mají placenou doménu na webu.''

Joe Crocker_cz - odpověd': ,,Nemůže být v létě pořád hezky.''

 

 

    parmenka

 

parmenka je sestra od našeho Elit'áka parmena94[CZ]. Sice není přímo členkou našeho kolektivu, nicméně i tak ze známosti sem si dovolil sem zaznamenat hlášku, která víceméně koresponduje s hláškami jejího bratra. Jak jinak - bratr se se sestrou hezky doplňují. :-) Hrála se mapa HamburgerHill a byl sem s ní i s (DMV)_Cpt-Intwernetem na Skypu, kde probíhal hovor při hře. parmence nebylo pořádně rozumět, když se snažila promluvit. Bylo to kvalitou výstupu z jejího mikrofonu a také k tomu dost přispíval déšt' na ''Hambáču'' a taky občas oblohou nad našimi postavami proletěla americká letadla. Dlóho jí nebylo pořádně rozumět, spíš každé druhé až třetí slovo. Když parmenku zabil hozený granát od Konga, tak pronesla slovo, které bylo moc dobře slyšet a rozhodl sem se ho sem zařadit, protože v té výstižné situaci bylo opravdu moc dobrý:

,,Čůráci!!!''

 

další její hlášky - Perly:

rozhodim jim sandal zlutakum hnusnym!

buzeranti zluty!

 

přejít na hlavní stránku Stálí hráči

zpět na Úvodní stránku