Poznámky k aktivitám

 

 

Orientační informace

 

    I když tyto poznatky patří možná do obecných informací do sekce Ostatní, tak přesto se váží spíše řekněme - k ''personálním'' záležitostem. Občas se stane, že někdo z hráčů Elity kvůli různým problémům nemůže hrát. V našem případě se jedná samozřémě o Elit'ácký herní server Crocker's Public Server. [CZECH] . Pokud je Elit'ácký hráč neaktivní i mnohem delší dobu, at' už ze soukromých nebo PC technických důvodů, jeho absence nevadí. Hráč může návštěvníky webu (včetně Elit'áky) uvědomit ve zdejším webovém zázemí prostřednictvím Knihy návštěv i z jiného PC na návštěvě u příbuzných, kamarádů nebo napsat na E-Mail Webmasterovi, že vzhledem k jistým okolnostem nebo problémům bude nějaký čas herně neaktivní.

Jinými slovy je tento web nejen zázemím, ale také kontaktním místem. Především pro členy našeho Elit'áckého Vietcong Kolektivu, ale i také pro další příchozí návštěvníky, kteří Vietcong hrají nebo se o jeho téma zajímají.

Na základě naší Elit'ácké kolektivní struktury můžeme konstatovat, že se zde scházejí samí přátelští hráči, respektující jeden druhého a ctící pravidla Coopu, preferující upřímné přátelské jednání na úrovni a vzájemného setkávání hlavně na herním serveru. Ačkoliv nejsme uzavřená komunita, tak náš kolektiv je velmi výhodný v tom, že víme, že od sebe nemůžeme čekat nějaké podlosti, zrádné nebo neadekvátní chování.

Hráč se nemusí nijak zavazovat ke kolektivu způsobem, jaký je běžný at' už u Teamrespawnových Coop komunit nebo CTF klanů. Není vyžadováno nějaké speciální označení v nicku spoluhráče o tom, že patří do Elity. Jeho zohlednění o členství v kolektivu je v sekci Stálí hráči označeno za Stálého hráče a právě jako za člena našeho Vietcong Kolektivu. Navíc je každý tento hráč vnímán i jako hráč stálý s malým ''s'' - běžný hráč aktivně hrající Vietcong dodnes.

Vietcong je po několika letech stále úspěšnou hrou, kterou se dodnes baví ještě relativně stovky hráčů. Zde se musí bohužel poznamenat, že mezi ty přátelské, upřímné a slušné hráče najdeme i ''hráče'', kteří dodnes neumí ani ty nejzákladnější dovednosti a mimo jiné se spíše snaží svými výstupy, chováním a schválnostmi hru ostatním znepříjemnit. Takovýto hráč v naší komunitě nefiguruje. (heh, no naštěstí...) A ani figurovat nebude.

Obecně řečeno - nebýt ostatních všech příchozích návštěvníků, kteří přispívají svými návštěvami k životnosti stránek, nemohl by tento web správně splňovat určité principy, ani fungovat a v neposlední řadě splňovat důvody své existence.

V sekci jsou všichni hráči barevně rozlišeni: Aktivní jsou v zeleném označení a dočasně nebo dlouhodobě neaktivní v červeném. A ti hráči, kteří definitivně už Vietcong nehrají, nedrží se již delší dobu v kontaktu s kolektivem a nepodávají o sobě žádné informace jsou označeni touto tmavější červenou barvou.