Zakladatelé Elity

 

 

    V této podsekci se nachází původní složení Elit'áků při zakládání tohoto webu z datumu 1. 6. 2012. Je zde také zveřejněná přízeň našeho Čestného hosta, který sice přímo členem našeho Elit'áckého Vietcong Kolektivu není, nicméně Vietcong dodnes hraje a je velmi zkušeným hráčem, návštěvníkem i pomocníkem.

Je tomu už nějaký pátek, co tento web funguje. V sekci O webu je vysvětlen účel existence těchto stránek. Kdysi byl zakládán herní server pod starým názvem Crocker's  Server. [CZECH] Do doporučení hráče (budoucího Elit'áka) tehdy pod taktéž starým nickem {ussf}Fvr k vytvoření uživatelského webu od společnosti Webnode nastaly změny. Název serveru nově s webovým zázemím byl přejmenován na Crocker's Public Server. [CZECH] .

Každý z Elit'áků a později i z ostatních hostů má na svém provozu webu svoji zásluhu a to především svými návštěvami, účastí v anketách a vkládáním zpráv do Knihy návštěv. Původní Elit'áci byl jedněmi z těch, kteří už delší dobu Vietcong hráli nebo se těsně před vytvořením tohoto webu ukázali a zapadli do kolektivu jak lidsky, tak i v odpovídajícím stylu hraní herního módu Coop. Z čehož se nakonec stal Elit'ácký Vietcong vybraný přátelský kolektiv. Kolektiv, v němž se hráči scházejí na herním serveru Joe Crockera_cz si dobře zahrát a kteří se distancují od různých narušitelů, kteří herní server navštěvují a svým nevhodným chováním nebo často i úmyslným počínáním pak otravují ostatní hráče a znehodnocují nám hru.

 

 

Vysvětlení pojmu ''Elit'áci'' : Neříkáme si například Zabijáci, Vietnamští Orli, Tag v nicku [ZCJ] - Zásahová Coop Jednotka a ani žádný jiný namachrovaný, nesmyslný nebo jiný z vlastní fantazie vymyšlený název komunity nepoužíváme. Toto slovo bylo vymyšlené jen tak spontánně a znamená právě složení z těch hráčů, kteří v tehdejší a i sóčasné době Vietcong hráli. Proto se na základě tohoto principu utvořila vybraná Elita dobrých spoluhráčů, kteří drží při sobě.

 

Foto některých spoluzakládajících členů Elity:

Zleva doprava: {DMV}_Cpt-Intwernet, Honza |Metal Lord|, MUKADE-CZ a parmen94[CZ]


 

 

 

Struktura Elit'áckého kolektivu

- - -

Hráči

 

 

Webmaster stránek a Administrátor herního serveru

Joe Crocker_cz

 

 

Spolumajitelé stránek

 

Doporučení webové společnosti pro výrobu osobních stránek

{ussf} Fvr

 

Tvůrci Elit'áckých videí a upload na YouTube

MUKADE-CZ
Nasch


Členové, kteří podpořili tvorbu stránek, jejich vývoj,

přispívající svými aktivitami a návštěvami na web i na herní server

parmen94[CZ]
Honza |Metal Lord|
=MaNe=Yenda
(DMV)_Cpt-Intwernet
NihilihiN


Pomocník, poradce a zdejší Čestný VIP Host

[AT]Peter Shannon_CZ

 

přejít na hlavní stránku Stálí hráči

zpět na Úvodní stránku